Метиленовий синій : cклад, показання, дозування, побічні ефекти

Інформація є узагальнюючою і не може бути використана для лікування, без рекомендації лікаря.

Призначають фахівці ці ліки для лікування опіків.

Форма випуску, склад

Виробляють лікарський засіб Метиловий Синій у формі розчину для зовнішнього застосування – спиртовий запах, темно-синя рідина, закоркована у флакони, по 10 або 20 мл у кожний, запаковані в картонну упаковку, по 1 флакону в кожну.

Склад ліків: етанол 60%, 10 мл метиленового синього, хлорид метилтіонінію.

Показання до застосування

Радять лікарі застосовувати цей медикаментозний засіб хворим пацієнтам у разі: різноманітних гнійно-запальних процесів шкіри, піодермії, опіків.

Протипоказання

Не можна застосовувати препарат тим пацієнтам, які мають: тяжку ниркову недостатність, чутливість до компонентів, які входять до складу медикаментозного засобу. Тому перед вживанням даного засобу, зверніть свою увагу на склад ліків. Також не рекомендується приймати препарат дітям, які віком до 1 року.

Період вагітності та грудного вигодовування

Перш ніж використовувати лікарський засіб, в обов'язковому порядку, необхідно піти до лікаря і звернути свою увагу на склад даного препарату. Якщо його інгредієнти, що входять до складу, не зашкодять здоров'ю Вашого малюка і Вашому здоров'ю, то можете застосовувати медикаментозний засіб.

Спосіб застосування

Для того, щоб унеможливити появу побічних реакцій організму на ліки, Ваш лікуючий фахівець після консультації та встановлення діагнозу, призначає дозування, за яким Ви маєте вживати цей медикаментозний засіб.

Лікарі радять використовувати для лікування ліки саме в такому дозуванні: діти старше 1 року і дорослі – намастити уражену ділянку шкіри, при цьому необхідно захоплювати здорові тканини, які оточують цю рану.

Тривалість використання залежить від ефективності впливу медикаментозного засобу на організм хворого пацієнта.

Передозування

Пацієнти з необережності використовували даний лікарський засіб в більшій мірі, ніж рекомендував лікар і, при цьому у них фіксувалася така симптоматика відповіді організму на препарат: посилення побічних ефектів.

Побічні реакції

Ситуації з пацієнтами, у яких були зафіксовані побічні реакції, зареєстровані були і при цьому спостерігалася така симптоматика: алергічні реакції пацієнта на препарат, а саме – шкірний свербіж, кропив'янка, нудота, висипання на шкірі, почервоніння шкіри, біль у животі, блювання, діарея. При прояві цих реакцій Вам необхідно піти до Вашого лікуючого лікаря.

Умови зберігання

Рекомендується зберігати даний лікарський засіб у місці, яке є темним, бажано дуже сухим, до якого не мають доступ діти, яким не виповнилося 18 років, і при цьому температура цього місця, в обов'язковому порядку, не повинна перевищувати +25 °C.

У всіх аптеках Ви можете придбати цей медикаментозний засіб без наявності рецепта від Вашого лікуючого фахівця.

Термін придатності ліків триває 24 місяці з тієї дати виробництва, яка вказана на кожній упаковці лікарського засобу.

Протокол лікування

Інструкція по застосуванню створена на основі офіційної інструкції виробника та представлена виключно в ознайомчих цілях. Займатись самолікування не рекомендується.

Популярні лікарі

Лабораторії