Болі в промежині

Болі в промежині

Часто люди незалежно від статі і віку скаржаться на біль в промежині, яка може бути різного характеру – гостра, ниючий, різка, постійна або періодична. Біль може переходити в лобкову область, куприк, в нижню частину живота.

причини

Основними факторами появи болів в промежині можуть бути переохолодження, інфекції, зниження імунітету, гормональні порушення, захворювання сечостатевої системи, травми при занятті спортом, погіршення самопочуття, вагітність, важкі пологи.

як проявляється

Залежно від хвороби у чоловіків – припухлість мошонки і зміна кольору шкіри, біль при сечовипусканні, біль над лобком, біль після занять спортом, біль і коліки внизу живота і промежини, біль під час і після сексу. У жінок – рясне рідкісне менструальної кровотечі, маткова кровотеча, біль або кольки внизу живота і промежини, біль під час і після сексу, при пологах.

хто лікує

Біль в промежині може привести до серйозного розладу здоров'я. Хворому слід звернутися за консультацією до уролога, гінеколога, проктолога, онколога.

При яких хворобах може бути

У чоловіків – орхіт, простатит, аденома простати, варикоцеле, кіста сім'яного канатика, пахова грижа, цистит. У жінок – при менструації, сальпінгоофріте, уретриті, ендометріозі, кишкової непрохідності, захворюваннях хребта, раку кишечника, раку шийки матки.

Ліки

Популярні лікарі