Запах ацетону

Запах ацетону

При порушенні в організмі обмінних процесів, коли є дефіцит вуглеводів і йде активний розпад або розщеплення жирів і білків, у людини з'являється неприємний запах ацетону з рота. Цей запах може також виходити від сечі і шкіри.

причини

Є ряд істотних причин, при яких людина відчуває запах ацетону з рота: погано засвоюється глюкоза в організмі, як результат – її підвищення, збій в гормональній системі, хвороби печінки, голодування, підвищений тиск, стрес, неправильне харчування, можуть бути інфекційні захворювання, проблеми з травленням.

як проявляється

Людина відчуває насамперед неприємний запах з рота, весь час хочеться пити, сечовипускання часте, стан гноблення, занепокоєння, дратівливості, сильна пітливість, серцебиття прискорене, швидка втрата ваги.

хто лікує

При цих симптомах необхідно звернутися до фахівців – терапевта, ендокринолога. Пройти обстеження, провести курс лікування, що дасть вам можливість зберегти здоров'я і уникнути діабетичної коми.

При яких хворобах може проявлятися

Запах ацетону – збій в організмі, сигнал, на який треба реагувати. Він може нам повідомити про хвороби нирок, печінки, цукровому діабеті, тиреотоксикозі. Цей же симптом може бути у дітей до 12 років при неправильному харчуванні і переїданні стресі, різних інфекціях, розладі нервової системи, ендокринної системи.

Ліки

Популярні лікарі