Адвокард : cклад, показання, дозування, побічні ефекти

Адвокард
Діюча речовина:
Магладен (Magladen)

Інформація є узагальнюючою і не може бути використана для лікування, без рекомендації лікаря.

Адвокард є комбінованим медикаментозним засобом, що володіє антиангінальними і антиішемічними властивостями. Препарат демонструє антиоксидантний ефект та покращує метаболічні процеси у міокарді, захищаючи тим самим клітини серцевого м'яза від кисневого голодування. Чинить антисклеротичну дію за допомогою поліпшення обміну гомоцистеїну. Дія лікарського засобу ґрунтується на комплексній дії його компонентів.

Мілсидомін, а також активні його метаболіти SIN 1 і SIN 1A, що є у складі лікарського засобу, за допомогою вивільнення азоту викликають розширення судин. Головна відмінність цієї речовини від органічних нітратів є те, що до цього лікарського засобу не розвивається звикання. Крім того, воно покращує гемодинаміку та знижує напругу серцевого м'яза. Антиагрегаційна активність молсидоміну пояснюється тим, що він гальмує вироблення фосполіпаз тромбоцитів та активує синтез цикліну в стінках судин.

Склад та форма випуску

Головна діюча речовина Адвокарда – магладенін, що міститься в 1 таблетці у перерахунку на 100% речовини із вмістом суми аденінових нуклеотидів 18,6 – 29,25 мг, молсидоміну у перерахунку на 100% % речовина – 0,45 мг.

Адвокард містить наступні допоміжні речовини: моногідрат лактози, цукрову пудру, кремнію діоксид колоїдний, мікрокристалічну целюлозу.

Препарат випускається у формі сублінгвальних таблеток по 10 штук у контурних упаковках, по 3 або 4 в одній картонній коробці.

Показання

Адвокард призначений для використання у складі комплексної терапії серцевої недостатності та ішемічної хвороби серця. Крім цього, його використовують у терапії стенокардії спокою та напруги, а також у складі профілактичного лікування нападів цього захворювання.

При необхідності призначення даного лікарського засобу особам похилого віку лікування слід розпочинати з мінімальної дози. У цьому випадку хворі одержують по 1 таблетці тричі на день. Якщо у пацієнта відзначається нормальна переносимість препарату, то переходять на його прийом у стандартному дозуванні.

Цей лікарський засіб не знижує концентрацію уваги, а тому його, за необхідності, можуть вживати водії, а також ті, хто зайнятий на виробництві, пов'язаному з підвищеною небезпекою.

Протипоказання

Лікарський засіб не слід використовувати, якщо хворий страждає на підвищену чутливість до його основного або допоміжних компонентів. Крім цього, також краще відмовитися від використання цього засобу, якщо хворий має виражену артеріальну гіпотензію, важкі форми бронхіальної астми.

Препарат протипоказаний пацієнтам із гострим інфарктом міокарда, особливо якщо у хворого відзначається значне зниження артеріального тиску. Його не призначають особам з черепно-мозковими травмами, синоатріальною та атріовентикулярною блокадою II або III ступеня; геморагічним інсультом, з глаукомою, особливо закритокутової, за наявності недолікованих злоякісних новоутворень, під час вагітності та грудного вигодовування.

Лікарський засіб не призначається особам, які не досягли 18 років.

Якщо під час прийому препарату виникають будь-які, не описані в інструкції до препарату явища, необхідно звернутися на консультацію до фахівця для його заміни або коригування дози.

Застосування при вагітності та годуванні груддю

Препарат не вживається в терапії вагітних. За необхідності його призначення жінкам, які годують груддю, від грудного вигодовування рекомендується відмовитись.

Спосіб застосування та дози

Адвокард призначений для розсмоктування під язиком. Кожну таблетку необхідно тримати під язиком до повного розчинення.

За один раз хворий може приймати від 1 до 3 таблеток від 3 до 4 разів на добу. Прийом препарату здійснюється незалежно від їжі. Тривалість одного курсу лікування може змінюватись від 20 до 30 днів. Максимальна добова доза не повинна перевищувати 20 таблеток.

Передозування

При прийомі препарату в дозуванні, яке перевищує добову, можливо виникнення головного болю, запаморочення, порушення чіткості зору.

Для усунення цих небажаних явищ рекомендовано прийом препаратів, до складу яких входить кофеїн.

Побічні ефекти

У деяких хворих прийом препарату може супроводжуватися появою вираженої нудоти, сильних головних болів та значного зниження артеріального тиску.

Умови та термін зберігання

Лікарський засіб необхідно зберігати в місцях, недоступних для дітей, а також захищених від проникнення вологи та сонячних променів при температурі навколишнього середовища близько 25°С.

Інструкція по застосуванню створена на основі офіційної інструкції виробника та представлена виключно в ознайомчих цілях. Займатись самолікування не рекомендується.

Популярні лікарі

Лабораторії