Аципол : cклад, показання, дозування, побічні ефекти

Аципол
Виробник:
Лекко, ФФ, ЗАО, Российская Федерация
Діюча речовина:
Грибки кефирные (Kefir fungi)
Бактерии Lactobacіllus Acіdophіlus живые (Bacteria Lactobacillus Acidophilus alive)
ATX-класифікація:

A07FA51 - Лактобактерии, комбинации

Інформація є узагальнюючою і не може бути використана для лікування, без рекомендації лікаря.

Препарат є лікарським засобом із групи пробіотиків, який використовують для нормалізації мікрофлори кишківника. Ефективність засобу визначається вмістом у ньому живих кисломолочних лактобактерій і кефірних грибків.

Шляхом прогрівання, речовину дезактивували і піддали спеціальній процедурі осушення. Тим самим забезпечивши вміст живих мікроорганізмів у препараті. Речовини вирізняються вираженою здатністю до окислення середовища і розщеплення вуглеводів, тим самим перешкоджаючи розмноженню патогенної мікрофлори.

Покращують травлення і допомагають у виробленні деяких вітамінів. Чинять протимікробну дію, створюючи несприятливе середовище для патогенних мікроорганізмів. Капсули Ациполу під час прийому розсмоктуються безпосередньо в кишечнику, не втрачаючи своїх корисних властивостей, і надають свою регулювальну дію там, де це необхідно.

Форма випуску та склад

Аципол випускають у вигляді капсул, поміщених у пластмасову ємність (баночку), у кількості 20 штук. В одній упаковці міститься одна баночка з капсулами.

До складу лікарського засобу входять живі кисломолочні бактерії, в кількості 107, полісахарид кефірного грибка, в кількості 0,4 мг.

Показання до застосування

Засіб широко використовується в терапії таких проявів, як:

 • дисбактеріоз;

 • хронічний коліт;

 • ентерит;

 • дизентерія;

 • сальмонельоз та інші кишкові інфекції;

 • ротавірусна інфекція;

 • тривале лікування антибіотиками та антимікробними засобами;

 • діарея, закреп;

 • порушення в травленні;

 • ослаблення імунітету;

 • атопічна екзема (дерматит);

 • алергія.

Протипоказання

Засіб протипоказаний у разі наявності підвищеної сенситивності до складових препарату.

Період вагітності та грудного вигодовування

Засіб вважається безпечним для прийому під час вагітності, оскільки містить речовини з мікрофлори організму людини. Однак вживання ліків у такий період, а також у період лактації можливе тільки за призначенням лікаря, оскільки жодних досліджень на цю тему фахівці не проводили.

Спосіб застосування

Капсули препарату приймають у цілісному вигляді по 1 шт. 3-4 рази на день, запиваючи водою. Бажано робити це за півгодини до їжі. Для профілактики проявів дисбактеріозу приймають по 1 капсулі 1 раз на день протягом 15 днів.

Дітям віком від 3 місяців до 3 років дають по 1 капсулі 3 рази на день під час їжі. Для зручнішого вживання капсулу можна відкрити і змішати вміст із молоком.

Застосування засобу при гострих респіраторних захворюваннях, грипі має бути скомбіноване із загальною терапією.

У разі захворювань хронічного або тривалого характеру, таких як бронхіт, запалення тонкої кишки, коліт, що супроводжуються серйозним порушенням у роботі кишківника, призначається тривалий курс лікування (3 тижні).

За необхідності можливе повторення курсу терапії, але тільки через щонайменше 30 днів. Загалом, лікування Ациполом можна проводити до 5 разів на рік.

Передозування

На даний момент нічого невідомо про випадки передозування і супутні йому явища. Препарат добре переноситься. У деяких випадках слід звернути увагу на наявність кандидозу (молочниці) при призначенні препарату, оскільки він може погіршити стан.

Побічні дії

Як побічні явища під час прийому препарату можуть виникнути алергічні реакції, при появі яких необхідно перервати терапію.

Умови зберігання

Препарат необхідно зберігати за низької вологості та температури від 2 до 10 градусів. Термін придатності при цьому складе 2 роки.

Після закінченні терміну придатності, а також при деформуванні упаковки препарат приймати заборонено.

Протокол лікування

Інструкція по застосуванню створена на основі офіційної інструкції виробника та представлена виключно в ознайомчих цілях. Займатись самолікування не рекомендується.

Популярні лікарі

Лабораторії