Фітолізин : cклад, показання, дозування, побічні ефекти

Фітолізин
Виробник:
Гербаполь Варшава, ООО, Польша
Діюча речовина:
золотарник обыкновенный (Solіdago vіrgaurea)
пажитника греческого семена (Trіgonella foenum graceum)
Горца птичьего трава (Polygoni avicularis herba)
Хвоща полевого трава (Equiseti arvensis herba)
лука шелуха
любистка корни (Levіstіcum offіcіnale)
петрушки корень (Petroselіnum satіvum)
пирия корневище (Agropyrum repens)
Березы листья (Betulae folia)
ATX-класифікація:

G04BC - Средства, способствующие растворению мочевых конкрементов

Інформація є узагальнюючою і не може бути використана для лікування, без рекомендації лікаря.

Склад і форма випуску

Препарат складається з комплексу екстрактів рослинних препаратів, таких як трава золотушника, також містить хвощ польовий, траву гірчака пташиного, кореневище пирію, лушпиння цибулі, березове листя, до складу також входять насіння пажитника, корінь петрушки, любистку, олія апельсина, шавлії, м'ята перцева, соснова олія, допоміжні компоненти. Виробляється у вигляді пасти, фасованої в туби, з якої готують суспензію, що застосовується перорально.

Показання

Застосовується для лікування і попередження запальних та інфекційних захворювань сечовивідної системи, зокрема сечокам'яної хвороби. Ефективний сечогінний, протизапальний, болезаспокійливий і бактеріостатичний препарат, також має властивість розпушувати і видаляти сечові камені.

Цей лікарський фітопрепарат, окрім видалення сечових конкрементів, також має властивість перешкоджати їхньому зростанню й утворенню, зокрема призначають у процесі реабілітації після їхнього видалення хірургічним шляхом. Не порушує електролітний баланс.

Протипоказання

Протипоказаний у разі алергії на один із компонентів препарату, а також у разі гострих запальних хвороб нирок, нефрозів, серцевої недостатності, підвищеного згортання крові, обструкції сечовивідних шляхів.

Застосування вимагає регулярного контролю рівня глюкози в крові у діабетиків, тому що може викликати гіпоглікемію.

Застосування при вагітності та годуванні груддю

Невідомо напевно, що цей фармпрепарат повністю безпечний як під час виношування дитини, так і під час годування, тому його застосування в цих періодах життя не рекомендоване.

Спосіб застосування та дози

Одна порція препарату складається з однієї чайної ложки пасти, яка розчиняється в половині склянки теплої води. Приймають по 3-4 таких порцій на день, після прийому їжі. Курс лікування зазвичай досить тривалий і залежить від розміру каменів, стану пацієнта. Коригує тривалість курсу лікар.

Передозування

Передозування може спричинити посилення побічних ефектів. У такому разі потрібне симптоматичне лікування.

Побічні ефекти

Прийом препарату може викликати насамперед шлунково-кишкові розлади, такі як діарея, нудота, шкірні алергічні реакції, алергічний риніт.

Умови та терміни зберігання

Термін придатності до 3 років за температури не вище 25°С.

Протокол лікування

Інструкція по застосуванню створена на основі офіційної інструкції виробника та представлена виключно в ознайомчих цілях. Займатись самолікування не рекомендується.

Популярні лікарі

Лабораторії