Вібуркол : cклад, показання, дозування, побічні ефекти

Вібуркол
Виробник:
Биологише Хайльмиттель Хеель ГмбХ, Германия
Діюча речовина:
Кальций углекислый Ганемана (Calcium carbonicum ahnemanni )
ромашка лекарственная (Chamomilla recutita)
красавка (Atropa belladonna)
паслен сладко-горький (Solanum dulcamara)
Подорожника большого листья (Plantaginis majoris folia)
прострел луговой (Pulsatіlla pratensіs)
ATX-класифікація:

N02BG - Прочие анальгетики и антипиретики

Інформація є узагальнюючою і не може бути використана для лікування, без рекомендації лікаря.

Склад і форма випуску

Вібуркол виробляється в ректальних супозиторіях. У складі препарату міститься хамомілла рекутіта, атропа белла-донна, солянум дулькамара, плантаго майор, пульсатілла пратенсіс, кальціум карбонікум Ганемані.

Показання

Вібуркол є комплексним гомеопатичним медикаментозним засобом, що має виражену аналгетичну, протизапальну, седативну, спазмолітичну та антиконвульсантну дію.

Вібуркол використовується в терапії гарячкових станів, комплексному лікуванні гострих вірусних інфекцій та інших неускладнених інфекцій, судомного синдрому, запальних захворювань ЛОР-органів. Також застосування препарату доцільне для симптоматичного лікування диспепсичного синдрому у дітей, що протікає з явищами метеоризму та гарячкових станів, спричинених прорізуванням зубів.

Прийом препарату допомагає купірувати напади нервового перезбудження та усунути запальні захворювання сечостатевої системи.

Протипоказання

Вібуркол неприпустимо використовувати, якщо пацієнт страждає на непереносимість хоча б одного з його компонентів.

Застосування під час вагітності та годування груддю

Вібуркол не чинить негативного впливу на плід і новонародженого, а тому може використовуватися в терапії вагітних і жінок, що годують груддю.

Спосіб застосування та дози

Супозиторії Вібурколу призначені для ректального введення. При лікуванні гострих станів супозиторії можуть вводитися через кожні 15 або 20 хвилин протягом 2 годин до досягнення необхідного терапевтичного ефекту. Після стабілізації стану хворому вводять ректально по 1 свічці від 2 до 3 разів на добу.

При лікуванні дітей першого місяця життя допустиме введення частини свічки від 4 до 6 разів на добу. Під час лікування гострих станів у дітей до півтора року обмежуються введенням 2 свічок на добу, після стабілізації стану показано введення 0,5 свічки 2 рази на день.

Залежно від тяжкості інфекції тривалість лікування може бути від 3 до 14 днів.

Під час використання Вібурколу пам'ятайте, що якщо під час прийому перших доз препарату спостерігається загострення симптоматики, то необхідно негайно припинити застосування препарату і звернутися за консультацією до лікаря.

Передозування

На даний момент не було офіційно зареєстровано випадків передозування Вібурколом.

Побічні ефекти

Під час прийому Вібурколу у деяких хворих можуть розвиватися різні алергічні реакції.

Умови та терміни зберігання

Вібуркол слід зберігати в прохолодному місці, захищеному від прямих сонячних променів і недоступному для дітей. Термін придатності супозиторіїв – 3 роки. Навіть незважаючи на те, що Вібуркол – це безпечний гомеопатичний препарат, його категорично заборонено використовувати після закінчення терміну зберігання, оскільки це може завдати істотної шкоди здоров'ю хворого.

Протокол лікування

Інструкція по застосуванню створена на основі офіційної інструкції виробника та представлена виключно в ознайомчих цілях. Займатись самолікування не рекомендується.

Популярні лікарі

Лабораторії