Зміна кольору сечі

Зміна кольору сечі

Колір нормальної сечі – жовтий або світло-жовтий, рідше насичене-жовтий. Залежить від вмісту пігментів, що утворюються з пігментів крові, змінюється при різних патологічних процесах, при збоях в роботі сечостатевої системи.

причини

Невелика кількість вживання води, посилене потовиділення, інфекції в сечових каналах, камені в нирках, прийом деяких ліків, проблеми з печінкою, простудні захворювання, вживання їжі, що містить барвники.

як проявляється

Змінюється колір сечі і стає жовтим, молочно-білим, темно-жовтим, червоним або рожевим, змінюється запах. Сеча може бути каламутній, містити згустки або прожилки крові, можуть з'явитися такі симптоми як біль внизу живота, в спині, при сечовипусканні, підвищення температури, слабкість, біль у правій частині живота, свербіж, жовте забарвлення шкіри і склер очей.

хто лікує

Не пропустіть початок хвороби, при появі цих симптомів негайно зверніться до лікаря і пройдіть комплексне обстеження. Вам допоможуть гепатолог, терапевт, уролог. Лікуйтеся своєчасно і бережіть своє здоров'я.

При яких хворобах може бути

Даний симптом проявляється: хронічний пієлонефрит, жовтяниця, гемолітична анемія, цироз печінки, посттравматична стриктура уретри, злоякісні утворення сечового міхура, уретрит, вроджений гідронефроз, урогенітальний трихомоніаз, цистит.

Ліки

Популярні лікарі