Моксифлоксацин-Фармекс : cклад, показання, дозування, побічні ефекти
- Виробник:
- Фармекс групп, ООО для "Америкен Нортон Корпорейшн", Украина/США
- Діюча речовина:
- Моксифлоксацин (Moxifloxacinum)
- ATX-класифікація:
J01MA14 - Моксифлоксацин
J01MA14 - Моксифлоксацин
Інформація є узагальнюючою і не може бути використана для лікування, без рекомендації лікаря.
Моксифлоксацин-Фармекс - це антибактеріальний препарат, який застосовується в офтальмології. Препарат активний до анаеробних, атипових, грамнегативних та грампозитивних бактерій. Має бактерицидний ефект, дія якого порушує синтез ДНК мікроорганізмів, що в кінцевому підсумку призводить до їх загибелі. Препарат добре переноситься та безпечний навіть у дитячому віці, включаючи новонароджених.
Склад та форма випуску
Препарат Моксифлоксацин-Фармекс - це краплі для очей, які виробляють у вигляді прозорого розчину зеленувато-жовтого кольору, без видимих частинок.
У складі препарату міститься активний компонент: моксифлоксацин 5 мг на 1 мл розчину, а також додаткові речовини: натрію хлорид, натрію гідроксид, кислота борна, кислота соляна розведена та вода для ін'єкцій.
У пачці з картону упаковано один флакон із розчином (5 мл) разом із кришкою-крапельницею.
Показання
Препарат Моксифлоксацин-Фармекс застосовують для лікування бактеріального кон'юнктивіту, який спричинений чутливими мікроорганізмами до препарату.
Протипоказання
Препарат Моксифлоксацин-Фармекс протипоказаний для застосування пацієнтам із гіперчутливістю до складових речовин.
Застосування при вагітності та годуванні груддю
Препарат Моксифлоксацин-Фармекс під час вагітності застосовують лише в тих випадках, якщо користь для матері значно перевищує ризик для плода. З особливою обережністю необхідно застосовувати препарат під час годування груддю.
Спосіб застосування та дози
Препарат Моксифлоксацин-Фармекс призначений для застосування у офтальмології.
Рекомендована доза становить по 1 краплі в уражене око або очі 3 рази протягом доби. Як правило, поліпшення відбувається у перші 5 днів лікування, після чого необхідно ще 2-3 дні продовжити закопувати краплі. Але якщо після 5-денної терапії не спостерігається поліпшення стану, у цьому випадку слід звернутися до лікаря для консультації щодо подальшого лікування або для уточнення діагнозу.
Тривалість терапії залежить від бактеріологічної та клінічної картини, а також від ступеня тяжкості хвороби.
Краплі показані для застосування як дорослим пацієнтам, включаючи людей похилого віку, так і дітям, у тому числі і новонародженим.
Передозування
У разі передозування краплями Моксифлоксацин-Фармекс при застосуванні в очі або при випадковому попаданні вмісту одного флакона всередину, токсичного ефекту не очікується.
Побічні ефекти
Найчастіші побічні ефекти, які викликає застосування препарату Моксифлоксацин-Фармекс це подразнення ока та біль у оці.
Також можуть виникнути: зниження рівня гемоглобіну, головний біль, парестезії, точковий кератит, кон'юнктивальний крововилив, синдром сухого ока, гіперемія кон'юнктиви, свербіж очей, гіперемія ока, набряк повік, аномальна чутливість очей, відчуття дискомфорту в оці.
Застосування крапель можуть призвести до дефекту епітелію рогівки, забарвлення та порушень з боку рогівки, блефариту, кон'юнктивіту, припухлості очей, набряку кон'юнктиви, болю у повіках, помутніння та зниження гостроти зору, порушень з боку повік, астенопії, еритеми повік.
Можуть виявлятися такі побічні реакції як: фаринголарингеальний біль, відчуття дискомфорту в носі, відчуття стороннього тіла (у горлі), дисгевзія, блювання, підвищення рівня гамма-глютамілтрансферази та аланін-амінотрансферази.
Умови та термін зберігання
Препарат Моксифлоксацин-Фармекс слід зберігати в оригінальній упаковці, при температурі не вище +25°С, місце зберігання не повинно бути доступне дітям.
Термін придатності 24 місяці.
Після того, як флакон був розкритий, термін придатності крапель становить один місяць.
З аптек препарат відпускають лише за наданням рецепту.
Інструкція по застосуванню створена на основі офіційної інструкції виробника та представлена виключно в ознайомчих цілях. Займатись самолікування не рекомендується.
Всі лабораторії - в одному місці. Зручне розташування і відповідний графік роботи, все це дозволить вам не витрачати зайвий час на пошуки.
Знайти лабораторію