Предуктал : cклад, показання, дозування, побічні ефекти

Предуктал
Виробник:
Лаб. Сервье Индастри, Франция
Діюча речовина:
Триметазидин (Trimetazidine)
ATX-класифікація:

C01EB15 - Триметазидин

Інформація є узагальнюючою і не може бути використана для лікування, без рекомендації лікаря.

Склад та форма випуску

Продуктал виготовляється у таблетках.

Діюча речовина – дигідрохлорид триметазидин.

Показання

Предуктал застосовується для лікування та профілактики стенокардії, ішемічних хоріоретинальних порушень, ішемічних вестибуло-кохлеарних розладів, таких як шум у вухах, запаморочення та зниження гостроти слуху.

Протипоказання

Предуктал не призначається під час вагітності та лактації. Також від його призначення необхідно утриматися, якщо хворий має гіперчутливість до дигідрохлориду триметазидину.

Застосування при вагітності та годуванні груддю

Призначення Продуктала вагітним і тим, хто годує вкрай небажано, тому що його вплив на розвиток плода і новонародженого мало вивчено.

Спосіб застосування та дози

Продукт призначений для лікування тривалими курсами. Хворі приймають препарат перорально по 1 таблетці 2 рази на день – вранці та ввечері.

Таблетки рекомендується приймати під час їжі, не подрібнюючи і не розжовуючи. При необхідності повторний курс можливий через три місяці після останнього прийому препарату.

Передозування

Предуктал має широкий діапазон терапевтичного дозування, що значно знижує ймовірність виникнення передозування. При прийомі препарату в дозах, що значно перевищують терапевтичні, у деяких пацієнтів спостерігається розвиток зниження периферичного опору судин, що може спричинити почервоніння шкірних покривів або гіпотензію.

Якщо ви помітили, що хворий свідомо чи випадково прийняв препарат, велику дозу препарату йому необхідно екстрено провести промивання шлунка або викликати у нього блювання. Якщо немає жодних симптомів, що загрожують життю пацієнта, йому призначають прийом ентеросорбентів та коректне симптоматичне лікування.

Якщо у хворого спостерігається розвиток будь-яких клінічно значущих симптомів, необхідно його негайно доставити до лікувального закладу для отримання екстреної медичної допомоги.

Побічні ефекти

Як правило, прийом препарату добре переноситься хворими, однак у деяких пацієнтів, які страждають на індивідуальну чутливість, може спостерігатися розвиток діареї, абдомінальних болів, диспепсичних розладів, запаморочень, головного болю, екстрапірамідних симптомів, тремору, алергічних реакцій, ортостатичної гіпотензії.

Якщо при прийомі препарату у вас виникли якісь небажані симптоми, то про них рекомендується негайно повідомити лікаря.

Умови та термін зберігання

Продукт слід зберігати в захищеному від світла і недоступному для дітей, темному і прохолодному місці.

Термін придатності лікарського засобу – 3 роки.

Заборонено застосовувати препарат після закінчення терміну зберігання.

Протокол лікування

Інструкція по застосуванню створена на основі офіційної інструкції виробника та представлена виключно в ознайомчих цілях. Займатись самолікування не рекомендується.

Популярні лікарі

Лабораторії